Kde sa hra začína/končí? Každá z hier má rozdielny začiatok/koniec. Aplikácia ťa navedie v prípade aplikačných hier, v prípade „adventure hier“ všetko nájdeš na stránke, prípadne cinkni.

Ako zaplatiť hru? Aplikačnú hru zaplatíš priamo po stiahnutí aplikácie a výbere konkrétnej hry. Adventure hry môžeš zaplatiť v hotovosti priamo na mieste stretnutia.

Ako fungujú aplikačné hry? Po stiahnutí aplikácie ťa hra vyzve na prihlásenie (použiť môžeš svoj gmail alebo facebook účet). Následne uvidíš jednotlivé hry a varianty, z ktorých si môžeš vybrať. Po výbere hry a jej zaplatení sa ti hra otvorí na 8 hod. Stačí len nasledovať inštrukcie.

Ako fungujú „adventure hry“? Vyber si hru, zavolaj, dohodni si termín a už sa iba stretneme na určenom mieste. Všetko sa dozvieš tam (dostaneš inštrukcie, pomôcky). Hra sa môže začať.

Ako je to s počasím? V prípade aplikačných hier, ktoré sa odohrávajú v exteriéri, je na tebe, kedy si hru zaplatíš (vtedy sa ti hra otvorí na 8 hod). Ak si sa rozhodol zahrať si adventure hru, skontroluj si predpoveď vopred. Vieme, že počasie je premenlivé, a preto ak ťa prekvapí, tak zavolaj a zmeníme rezerváciu na iný termín, ktorý ti bude vyhovovať.

Viem kúpiť hru aj ako darček? Isteže. A ešte ti k tomu urobíme voucher s tvojou vlastnou fotkou, ak budeš chcieť. Stačí nám napísať e-mail s objednávkou, ktorú hru si si vybral. Či aplikačnú alebo adventure, variant a fotkou, ktorú by si chcel použiť. Pošleme ti kód, ktorý zadáš ako VS platby a platobné údaje. Akonáhle platbu dostaneme (druhý pracovný deň) voucher ti zašleme na e-mail.

Kde si stiahnem aplikáciu? Jednoducho si nás nájdi na Google Play, alebo klikni v menu na aplikačné hry, kde nájdeš link.

Ako dlho jednotlivé hry trvajú? Dĺžka trvania jednotlivých hier je rozdielna. Záleží na tom, ako sa budeš ponáhľať, koľko prestávok si dáš na kávu alebo niečo iné 🙂 Orientačné údaje nájdeš v popise jednotlivých hier.

Share this Page